Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o wprowadzeniu do systemu FAST zmian w zakresie wysyłania wiadomości e-mail do studentów.

1.  W zakładce “Osoba” zostało wprowadzone nowe pole o nazwie Email office, w którym wyświetlany jest adres studenta w domenie Office 365

2. Opcja “Wyślij e-maila” została podpięta pod nowe pole, w efekcie czego wiadomości e-mail wysyłane z FAST są kierowane na adresy studentów w domenie Office 365, a nie jak dotychczas na adresy prywatne.

Aktualizacja:

Na Państwa prośbę adres e-mail studentów w domenie office 365 został udostępniony na liście dostępnych kolumn w FAST. Tym samym na polecenie Biuro Bezpieczeństwa i Oceny Ryzyka kolumna prezentująca adres prywatny studentów na liście studentów w FAST została ukryta.