W związku z projektowanymi na koniec tego tygodnia zmianami w module raportującym planujemy przeorganizować okno „drukowanie raportów” dostępne z FAST.

Proponowany nowy podział raportów w dziale “aktualności” pod poniższą wiadomością (podział nie jest ostateczny i podlega jeszcze niewielkim zmianom). Raporty będą widoczne w zakładkach w podziale na grupy osób – osobno raporty dla grupy STUDENT (w tym: studenci, MOST, ERASMUS, wymiana dwustronna) , DOKTORANT oraz dla grupy PODYPLOMOWY. Tak jak to tej pory, każdy raport będzie przypisany do konkretnego bloku (np. ZAŚWIADCZENIA, DECYZJE itp), zmieniają się jednak nazwy tych bloków i ich liczba (szczegóły w załącznikach).

Prosimy o zapoznanie się z proponowanym podziałem i możliwie szybkie (najpóźniej do środy 20/04/2011) zgłaszanie do nas uwag/ sugestii dotyczących przesunięcia raportów do innych bloków lub/i zmian nazw bloków.

Dzięki Państwa sugestiom możliwe będzie jak najlepsze dostosowanie Systemu do Państwa potrzeb.