Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o udostępnieniu nowych i/lub zmodyfikowanych wersji raportów:

1. Decyzje stypendialne – dla doktorantów .

Zmianie uległy szablony decyzji o przyznaniu/nieprzyznaniu stypendium:

- specjalnego;

- socjalnego;

oraz zapomogi.

Udostępniono natomiast NOWE szablony decyzji: Decyzja o przyznaniu/nieprzyznaniu stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości.

Nowe wersje raportu zawierają aktualne podstaw prawnych, zmienione treści: postanowienia, uzasadnienia, pouczenia itp.

Jednocześnie informujemy o wycofaniu szablonów decyzji o przyznaniu/nieprzyznaniu stypendium dla najlepszych doktorantów.

2. Decyzja o skreśleniu – dla studentów

Nowa wersja raportu w wersji polskiej posiada aktualną podstawę prawną, zmianę treści pouczenia, uzasadnienia oraz pouczenia.

3. Protokołów egzaminów dyplomowych (I i II termin) – dla studentów

Nowa wersja raportu egzaminu dyplomowego w I terminie objęła zmianę podstawy prawnej (w stopce dokumentu).

W szablonie protokołu egzaminu dyplomowego w II terminie poza zmianą podstawy prawnej (w stopce dokumentu) modyfikacji uległa treść odnośnie wyliczania wyniku końcowego studiów.