Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 17.10.2014 r. udostępniony został nowy typ zgody: „Zgoda na studiowanie z długiem ECTS” (zezwolenie na studiowanie w następnym okresie rozliczeniowym).

Obsługa w/w zgody jest analogiczna do obsługi warunku.

Aby dodać zgodę na studiowanie z długiem ECTS należy:

1. rozwinąć folder semestru (źródłowego)

2. wybrać opcję Dodaj do wybranego semestru: np. 2013/2014 letni sem.2

3. wybrać z listy zgód: zgoda na studiowanie z długiem ECTS …

4. w nowo otwartym oknie zgody uzupełnić datę wydania zgody, wybrać semestr docelowy, zaznaczyć przedmioty do powtarzania w następnym okresie rozliczeniowym.  Opcjonalnie można dodać należność za dług ECTS

5. zapisać zgodę.

Jednocześnie informujemy, że w dniu wczorajszym tj. 16.10.2014 r. rozszerzona została obsługa panelu przenoszenia zajęć z poziomu FAST o możliwość przeniesienia „osiągnięć” spoza UG. W celu dodania przeniesienia z innej uczelni należy skorzystać z opcji “przenieś zajęcia spoza EI“, a następnie po wyborze uczelni wpisać nazwę kierunku  w polu „Nazwa kierunku studiów spoza UG”.