Poniżej lista najważniejszych (z punktu widzenia użytkownika) zdarzeń, funkcjonalności i udoskonaleń, zrealizowanych między 29.9.2014 – 10.10.2014

Najważniejszym zdarzeniem minionych dwóch tygodni było udostępnienie generowania umów dla studentów oraz doktorantów z aplikacji dziekanatowej FAST oraz generowania umów przez studentów z Portalu Studenta.

Wdrożony został także panel rozliczeń z biblioteką, umożliwiający m.in. weryfikację statusu studenta w bibliotece czy zarejestrowanie dostarczenia zaświadczenia o rozliczeniu z biblioteką.

W związku z uruchomieniem kolejnej edycji e-learningowych szkoleń BHP, zostały automatycznie wystawione skierowania na kurs dla studentów objętych kursem podstawowym. Zgodnie z wytycznymi otrzymanymi z Działu Kształcenia zmodyfikowany został także panel obsługi kursów BHP znajdujący się w zakładce INNE w FAST.

Odbyły się też:

• szkolenie koordynatora WMFI z Panelu Nauczyciela
  • szkolenie koordynatora WMFI z Modułu Zapisów

Ponadto zostały wdrożone następujące funkcjonalności:

• dostawienie kolumny w informacjach o zaciągniętych przedmiotach np.: na różnice programowe z informacją o kierunku i trybie zaciągnięcia przedmiotu
  •  dodanie kierunku i trybu oraz semestru po nazwie grupy

Najważniejsze poprawione błędy:

1. poprawienie błędu związanego z chwilowym nie działaniem przycisku “dodaj do grupy” w FAST
2. poprawione wyświetlanie ikony po usunięciu zdarzenia
3. poprawienie błędnego generowania należności z umów w przypadku, gdy w cenniku są różne kwoty w zależności od roku studiów
4. poprawienie błędu powodującego brak możliwości aktualizowania sylabusów w tokach studiów

Z radością informujemy także, iż do naszego zespołu programistów dołączyła nowa koleżanka, Joanna Kruczkowska.