Szanowni Państwo!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 października 2014 r. studenci otrzymali skierowania na podstawowe szkolenie BHP w formie e-learningowej.
Skierowania automatyczne generowane są na dwa terminy: podstawowy i poprawkowy.
Ręczne ustawienie terminu indywidualnego zaliczenia jest możliwe dopiero po niezaliczeniu BHP w terminie poprawkowym.
Studenci zaliczający BHP w formie rozszerzonej powinni mieć uwzględnione BHP w toku studiów jako przedmiot.
Informujemy również, że w związku z wdrożeniem w dniu dzisiejszym możliwości dostarczenia zaświadczeń o rozliczeniu z biblioteką przez studenta, podczas procesu awansowania studenta może pojawić się komunikat „Student nie jest rozliczony z biblioteką. Czy kontynuować?”
Informacje o rozliczeniu z biblioteką można znaleźć w zakładce INNE, w tabeli „Rozliczenie z biblioteką”.