Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 24 czerwca w godzinach popołudniowych została udostępniona:

1. zmiana w obsłudze suplementu obejmująca:

– generowanie szablonu w formacie doc. (Word)

– wprowadzanie wymagań programowych na Portalu Pracownika w zakładce FAST/WEB

– przeniesienie funkcjonalności związanych z suplementem do Menu – Suplement w FAST, w tym m.in. generowanie suplementu

2. nowa funkcjonalność Panel przedmiotów zewnętrznych umożliwiający ewidencję:

– zajęć zrealizowanych na obcej uczelni studentów UG wyjeżdżających w ramach Wymiany Międzyuczelnianej (Erasmus,MOST)

– historii zajęć zrealizowanych na innej uczelni przed przyjęciem studenta na UG (zdarzenie: Przeniesienie z innej uczelni)

Instrukcje obsługi powyższych funkcjonalności dostępne są do pobrania na Portalu Pracownika w dziale FAST/Instrukcje.

P.S. Jednocześnie informujemy, że szablony suplementu generowane przy pomocy programu Open Office są nadal dostępne w programie FAST, jednakże nie będą one wspierane przez CI UG.