Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że raport zdarzeń został rozszerzony o kolejne kryterium: dokument wykształcenia.

Przykład zastosowania raportu zdarzeń z uwzględnieniem kryterium dokumenty wykształcenia:

Aby wygenerować listę studentów z wykazem dokumentu powiązanego z danym kierunkiem, np. aktualnego II roku, kierunku/trybu A, należy:

1. wybrać kierunek/tryb z listy rozwijanej

2. wybrać aktualny semestr (3-4) danego roku akademickiego

3. zaznaczyć kryterium dokumenty wykształcenia

4. zaznaczyć opcję “tylko powiązane z kierunkiem”

5. opcjonalnie odznaczyć opcję “Aktywna ścieżka”, jeżeli na liście osób mają zostać wykazani również studenci nieaktywni, np. „skreśleni”

Uwaga: prosimy pamiętać, że zaznaczenie kolejnych kryteriów (np. zdarzenia/zgody) powoduje zawężenie wyników wyszukiwania.

*wybrane przy dodawaniu/edycji dokumentu w zakładce Osoba.