Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że dnia 12 czerwca 2014 została wprowadzona nowa wersja obsługi „warunku”.

Istotną zmianą w stosunku do poprzedniej wersji jest wystawienie zaliczeń na semestrze docelowym, co wiąże się z koniecznością dodania studentów do grup salowych.

Uwaga: zaeweidencjonowane w systemie „stare warunki” do dnia wczorajszego pozostają na dotychczasowych zasadach. Wyjątkiem są warunki z semestrem docelowym 2013/2014 letni gdzie wydział mógł dokonać wyboru na zamianę starego warunku na nowy.
W przypadku warunków z semestrem docelowym wyższym niż 2013/2014 letni struktura warunków została automatycznie zamieniona na nową.

W sytuacji, gdy zaistnieje konieczność zamiany starej wersji na nową (nie podmienionej z automatu) należy przejść w edycję wprowadzonego „warunku” na semestr 2013/2014 letni i ponownie dokonać zapisu.

Jednocześnie informujemy, że warunki dla, których zostały wystawione zaliczenia nie będą podmieniane z automatu. Dla przykładu: jeżeli jedna „zgoda” na „warunek” obejmuje dwa przedmioty i dla jednych z nich zostało wprowadzone już zaliczenie, „warunek” nie zostanie podmieniony z wersji „starej” na „nową”. W takiej sytuacji, zalecamy edycję i zapis „warunku”, w  którym należy odznaczyć zajęcia z listy, dla których zaliczenie nie zostało jeszcze wprowadzone, a następnie dodać ponownie warunek z tymi odznaczonymi zajęciami.

Wówczas warunek z zaliczeniem pozostanie w „starej” wersji, a nowo dodany już w „nowej”.

Instrukcja obsługi nowej wersji warunku dostępna jest na Portalu Pracownika w dziale FAST/Instrukcje.