Poniżej lista najważniejszych (z punktu widzenia użytkownika) zdarzeń, funkcjonalności i udoskonaleń, zrealizowanych między 7.10.2013 – 18.10.2013

1. Dodanie umów w wersji angielskiej
  1. Dodanie w indeksie w FAST zdarzeń:
    -wznowienie decyzją Rektora
    -wznowienie decyzją Dziekana
  2. Dodanie daty zaistnienia zdarzeń (czy to zdarzeń dodawania osoby, czy zdarzenia archiwizacji
  1. Wprowadzenie funkcji samodzielnej zmiany adresu email przez studenta z poziomu Portalu Studenta.

Ponadto:

• Udostępnienie przenoszenia przyjętych na studia podyplomowe słuchaczy z Systemu IRK dla studiów podyplomowych  do FAST.
  • Dodanie możliwości dodania drugiego dyplomu, gdy osoba miała wyznaczony termin egzaminu oraz egzaminu poprawkowego, a na żadnym się nie pojawiła.
  • Usprawnienie w zakresie wyświetlania tytułów nauczycieli akademickich na stronie do generowania “opisu pracy dyplomowej” w Portalu Studenta (dotyczące wyświetlania nazwy prof.. UG dla pracowników zatrudnionych na stanowisku profesora).
  • Zmiana w suplemencie dotycząca tłumaczenia wyniku studiów.
  • Wprowadzenie usprawnień i poprawek w Module Stypendialnym (takich jak: przywrócenie raportu wprowadzonych wniosków, potwierdzenie poprawności generowania dokumentów itd.)
  • Wprowadzenie do Modułu Stypendialnego raportów: wezwanie do doniesienia dokumentów oraz zawiadomienie o niedoniesieniu dokumentów.
  • Bieżące prace nad obsługą szkoleń BHP.
  • Usprawnienia w zakresie dodawania awansów w indeksie w FAST (Zdjęcie blokady nie pozwalającej na dodawanie zgody, która ma semestry: źródłowy i docelowy taki sam.,umożliwieniewprowadzenia repety dla przedmiotu, który pojawił się w semestrze w wyniku zgody na zamianę przedmiotu (usprawnienie zgody na zamianę przedmiotu) itp.)

Najważniejsze poprawione błędy:

• Poprawienie grupowej zmiany specjalności/specjalizacji
  • Poprawka w zakresie analizy badań ankietowych (dotyczy pytań o typie combobox)
  • Bieżące wprowadzanie poprawek do zgłoszonych problemów z nowymi funkcjami “zgód”
  • Poprawienie błędu związanego z  wyświetlaniem numerów semestrów w zakładce INDEKS