Uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym został zmieniony sposób prezentowania wyników w zakładce INDEKS  w FAST. Z uwagi na wprowadzeniem od roku akademickiego 2012/2013 w FAST obsługi „egzaminów końcowych”, konieczne stało się rozdzielenie prezentowanych „wyników semestralnych” od „egzaminów końcowych” . Obecnie wyniki prezentowane są w oddzielnych kolumnach, co umożliwi szybkie sprawdzanie wyników studentów.

Jednocześnie przypominamy, iż „wyniki semestralne” to wyniki uzyskane przez studenta po każdym semestrze danych zajęć (mogą to być egzaminy, zaliczenia na ocenę lub zaliczenia bez oceny).

„Egzamin końcowy” natomiast jest egzaminem weryfikującym wiedzę zdobytą w trakcie nauki całego przedmiotu. Jest niezależny od wyników semestralnych. Występuje tylko dla przedmiotów, które mają to określone w planach studiów i co zostało  właściwie oznaczone w sylabusie przedmiotu oraz w „toku studiów”.

Aktualnie trwa weryfikacja możliwości technicznych w zakresie prezentowania, czy danego studenta z wybranego przedmiotu obowiązuje egzamin końcowy czy nie.