Informujemy iż od poniedziałku 14 stycznia 2013 planowane jest udostępnienie nowych funkcjonalności w zakładce INNE w Akademickim Systemie Teleinformatycznym FAST w zakresie 1. aktualizacji obsługi WKU

2. udostępnienia Modułu Obsługi Kar i Nagród.

1. Aktualizacja obsługi WKU

· Zmiana prezentacji danych o WKU: rozdzielenie WKU, które wydało książeczkę wojskową, od WKU do którego powinna być prowadzona korespondencja (odrębne zakładki – patrz załączony rysunek „WKU-porównanie” ). Ma to szczególne znaczenie dla tych jednostek WKU, które z dniem 1 stycznia 2011 zostały zlikwidowane lub którym został zmieniony adres.

Tym samym, dodając informacje o książeczce wojskowej, należy wskazać datę wydania książeczki oraz wybrać WKU wydające książeczkę. Jeśli data wydania będzie wcześniejsza niż data 1.01.2011, w zakładce „WKU korespondencyjne” pojawią się dane WKU aktualnie „odpowiadającej” jednostce wydającej.

· Dodanie pola „data wydania książeczki”.

· Rozwinięcie skrótowych do tej pory nazw stosunku do służby wojskowej.

2. Moduł Obsługi Kar i Nagród

Moduł Obsługi Kar i Nagród umożliwia ewidencję kar lub nagród/wyróżnień otrzymanych przez studenta, o których mówi Regulamin Studiów UG.

Szczegółowa instrukcja obsługi obu funkcji znajduje się w aktualnej instrukcji ewidencji studentów w FAST (v.1.3.5)