>>>Wiadomość dla Operatorów Wydziałowych Modułu Stypendialnego<<<

Uprzejmie informujemy o udostępnieniu generatora wypłat stypendialnych dla dodatków za grudzień 2012 w Akademickim Systemie Teleinformatycznym FAST.

Narzędzie to umożliwia wygenerowanie „kilkoma kliknięciami” wszystkich należnych dodatków studentom uprawnionym do pobierania stypendiów (czyli: wniosek o stypendium musi być w stanie „przyjęty” oraz spełnione muszą być pozostałe warunki otrzymywania wypłat w danym miesiącu).

Uwaga! przy generowaniu wypłat nie trzeba samodzielnie wprowadzać kwot poszczególnych dodatków – są one automatycznie pobierane z Systemu.

Przypominamy, iż by skorzystać z narzędzia, należy otworzyć generator wypłat stypendialnych (narzędzia-> generowanie wypłat), wybrać:

-  rok wypłaty i przyznania (2012),

-  miesiąc wypłaty: grudzień,

- miesiąc przyznania: grudzień,

- typ wypłaty: dodatek,

- wydział,

- wybrać rodzaje stypendiów, dla których chce się wygenerować dodatki (można od razu wybrać wszystkie, nie trzeba generować oddzielnie dla poszczególnych rodzajów stypendiów).

Po naciśnięciu „generuj”, tradycyjnie pojawi się okno z listą wypłat możliwych do dodania oraz tych, które nie zostaną dodane. Należy w tym kroku zweryfikować poprawność  listy „możliwych do dodania”, oraz  wyjaśnić dlaczego jakieś wypłaty nie mogą zostać dodane. Po sprawdzeniu proponowanych wypłat, należy zatwierdzić dodanie dodatków klikając „dodaj wypłaty”. Dodane wypłaty dodatków będą widoczne u poszczególnych studentów w tabelce „wypłaty” w zakładce Stypendia.