Przypominamy o możliwości skorzystania z narzędzia Akademickiego Systemu Teleinformatycznego FAST „komunikaty dla studentów”. Narzędzie to służy do umieszczania komunikatów dla studentów na PS. Wprowadzone komunikaty wyświetlane są na stronie głównej po zalogowaniu na Portal Studenta,.

Narzędzie umożliwia:

- umieszczanie komunikatów dla wybranej grupy studentów (wybór z zakresu kierunku/trybu/specjalności/specjalizacji/semestru). Wybór obejmuje całą grupę z zadanego kryterium

- definiowanie czasu widoczności komunikatu (komunikat stały lub czasowy)

- określenie priorytetu komunikatu (niski, normalny, wysoki)

- możliwość umieszczenia komunikatu także w wersji angielskiej

Osoby, które powinny otrzymać dostęp do niniejszej funkcjonalności, prosimy zgłaszać mailowo pod adres iwona.rostkowska@ug.edu.pl lub agnieszka.grajek@ug.edu.pl . Wraz z nadaniem uprawnień zgłoszone osoby otrzymają instrukcje obsługi tego narzędzia.