Witamy!

Od dziś w cyklach dwutygodniowych będziemy dostarczać Państwu informacje dot. zrealizowanych przez nas zmian, udoskonaleń oraz dokonanych poprawek w Akademickim Systemie Teleinformatycznym FAST.

Poniżej lista najważniejszych (z punktu widzenia użytkownika) funkcjonalności i udoskonaleń, zrealizowanych między 21.05.2012 – 1.06.2012

Nowe funkcjonalności:

- produkcyjne uruchomienie nowego modułu zapisów (zapisy 2.0) ! Nowe narzędzie zawiera szereg udoskonaleń, nowych funkcjonalności, statystyk i widoków, które znacząco usprawnią przeprowadzanie i nadzorowanie zapisów na zajęcia. Materiały dot. nowego narzędzia zostaną w najbliższym czasie przekazane Wydziałowym Koordynatorom Modułu Kształcenia.

ponadto:

- wprowadzenie narzędzia do rozsyłania maili do studentów z poziomu „komunikaty dla studentów”;

- dodanie nowego kodu niepełnosprawności w MOSN (kod K12-C);

- dodanie nowego pola w raporcie „zaświadczenie do banku”  ( data wpisu na kierunek);

- aktualizacja niektórych raportów dostępnych z FAST;

Najważniejsze rozwiązane błędy:

- poprawienie błędu w ankietowaniu studentów powodującego duplikowanie ankiet w przypadku ankietowania grup salowych zawierających osoby z różnych kierunków;

- usunięcie duplikatów zatrudnień na liście pracowników w Multiedytorze;

- poprawienie kilku błędów w różnych raportach (np. poprawienie zliczania w raporcie do PFFRON, błędu przy generowaniu zaświadczenia o pobieranych stypendiach i generowaniu raportu za akademiki, nie generowania się decyzji o odmowie przyznania stypendium w Panelu Decyzyjnym Modułu Stypendialnego)

Jednocześnie ze smutkiem informujemy, iż z końcem maja zakończył pracę w naszym zespole Witek Zieliński. Od czerwca do zespołu dołączył nowy kolega, Andrzej Kasperowicz.