W związku z wątpliwościami jakie pojawiły się przy „składaniu oświadczeń” i wprowadzaniu rezygnacji w FAST uprzejmie wyjaśniam, że:

1. Kandydaci przyjęci na dwa kierunki stacjonarne (I stopnia, jednolite magisterskie lub/i II stopnia) są zobowiązani na mocy Uchwały Senatu UG  2/09 z dnia 29 stycznia 2009 r. złożyć we właściwym dziekanacie  oświadczenie o wyborze kierunku. W Akademickim Systemie Teleinformatycznym FAST znajduje się opcja „dostarczono oświadczenie o wyborze kierunku”. Kliknięcie tej funkcji oznacza, że kandydat chce podjąć kształcenie na wybranym kierunku, jednocześnie „wygaszając” kierunek niewybrany. Informacje dot. składania oświadczeń zostały przesłane do Państwa 23 lipca 2010r.

2. Kandydaci przyjęci na jeden kierunek studiów na UG, którzy nie byli (i nie są) studentami innego kierunku, rezygnując z kształcenia na naszej Uczelni powinni zostać zarchiwizowani zgodnie z treścią wiadomości przesłaną przez Małgorzatę Kamińską dnia 22 lipca 2010 r.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy  o kontakt